Aktiviteler

Çeşme Tekne Turları

Karada sıkılanlar için Çeşme'nin mavi sularına dalmaya hazır olun! Çeşme sahilinde sıralanmış tekneler bu turlar için hazır sizleri bekliyor. Tur güzergahları ve detaylı bilgi için, hizmetlerini beğendiğimiz firmalardan birisinin linkini sizlerle paylaşıyoruz.

Denizde de iyi tatiller! :) 

Aqua Toy City

Otelimize yaklaşık 10 dakika yürüme mesafesinde ve çocukların hayal dünyası Aqua Toy City 'den 10:00 - 18:00 saatlerinde yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için linki tıklayınız

Oasis Aqua Park

Otelimizden yaklaşık 4 km mesafede ve Alaçatı mevkiinde bulunan bu dev Aqua park Çeşme'de yapacağınız birkaç gün tatile renk ve heyecan katacaktır.

Detaylı bilgi için linki tıklayınız

Rooms Beach

Otelimize yürüme mesafesinde ( 900 Metre ) Rooms Beach'le özel anlaşmamız olup, Çeşme'nin en güzel plajlarında yer alan Rooms Beach tüm misafirlerimize hafta içi ücretsiz, hafta sonunda kişi 350.-TL  ücretle giriş yapılmaktadır. Hizmet saatleri : 10:00 - 18:00

Önemli Not: Beach'lere girişlerde  yiyecek ve içecek kabul edilmemektedir.  

Sola Mari Ayayorgi Beach Club

Çeşme'nin en etkileyici koyu Ayayorgi'de bulunan Sole Mare Beach Club , Çeşme'deki tatilinizi o kadar keyifli yapacak ki anılarınızdan hiç çıkmayacak. Ayrıca otelimize özel fiyat ve hizmetler için otelimiz resepsiyonundan bilgi alabilirsiniz. Not: bugünlerde otelimize özel giriş fiyatı : 550TL ( 1 içecek dahil)  Açık: 10:00 - 19:00

Gizli bir Cennet, Bulması ve ulaşılması zor. Ama, siz siz olun bir gününüzü muhakkak bu plajda geçiriniz. Dünya'dan kopup başka bir dünyaya yolculuk etmiş gibi olacaksınız. Ovacık - Alaçatı arasında bir koy. Maps'de kayıtlı. Lütfen Çeşme'ye gelip de görmeden gitmeyin isteriz.

Giriş ücretsiz. Park ettikten sonra yaklaşık 500 mt. civarları koya inmek için yürümeniz gerekir. 

Delikli Koy

Kendine has kırık beyaz kayaları, masmavi denizi ve sessiz sakin ortamıyla burası Alaçatı’nın kalabalık ve civcivli ortamının antitezi bir yer.

Etkileyici ve özellikle genel halkın kullandığı Instagram fotoğraflarının gözdesi,  bir plaj veya piknik alanı.

Gidilmeye ve görülmeye değer bir yer. Halk plajı olup, giriş ücretsizdir.