Soru & Cevap

Ekonomik oda ile deluxe oda arasındaki fark Nedir? 

a) Deluxe odalar 4-5 M2 daha büyüktür.

b) Ekonomik oda daha az ışık alır ve balkonu çiçekliklerle sepere edilmiştir. 

c) Ücretsiz servislerde kısıtlama vardır. Kasa,Kettle ve su ikramı yoktur...

d) Ekonomik odalar zemin kattadır, daha az ışık almaktdır. 

Oteliniz denize ne kadar mesafede?

Çok soruluyor ve çok doğal karşlıyoruz. Çünkü Çeşme demek deniz, kum, hafif rüzgar demektir.

Otelimiz, konum itibariyle deniz kenarında değildir. Ancak, denize de çok uzak değildir. Boyalık mevkiinde konumlanan otelimizin denize  ve plajlara uzaklığı 900 metre civarlarındadır. Denize yürüyerek 10 dakika mesafededir.  Tanınmış Ilıca Plajına ise yürüyerek 20 dakika mesafede olup, Önümüzden geçen toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika, taksi ve özel araç  ile 5 dakika mesafededir. 

Alaçatı ne kadar uzak?

Otelimiz , Alaçatı ve Çeşme'nin orta noktasındadır. Her ikisinide  araçla, 3-4 dakika mesafededir. Her iki istikamete yürüyerek gitmek yorucu olabilir.  Tabii ki aracı olmayanlar için toplu taşıma araçları hemen önümüzden her iki istikamete sık aralıklarla gitmektedir. Dolmuş, Belediye Otobüsü ( Eshot) veya Taksi...)

Ilıca plajı ve Ilıca Merkez otelimize oldukça yakın ve yürüyerek ulaşım imkanı vardır. 

Otelinizin havuzu var mı ?

Evet :) Hem de oldukça ilgi uyandırıcı ve tesisimize en büyük değeri katan ürünümüzdür. 

Yaklaşık  6x15  M2 büyüklüğündeki havuzumuz 140cm derinliğinde ve misafirlerimiz tarafından çok beğenilmektedir. Kahvaltı servisimizde bu havuzun çevresinde sabah 08:30 - 11:00 saatleri arasında sunulmaktadır. 

Odalarda ikram olarak neler var ?

Odalarımızda ikram olarak 2 adet  su, Kettle  için çay kahve kahve ikramları. Bu ikramlarımız hoş geldiniz içerikli olup,  giriş günü için ücretsizdir. 

Plaj havlusu veriliyor mu?

Evet, bu talabinizi resepsiyona ileterek ve oda numaranızı kaydettirerek alabilirsiniz.

Ücretsiz  Beach & Plaj  hizmeti var mı, nasıl yararlanılıyor?

Evet, Var! Boyalık mevkiinde bulunan ve otelimize 900 metre mesafedeki ROOMS BEACH'e otelimizde konaklamanız süresince kapı kartınızı göstererek hafta içi ücretsiz , hafta sonları ( Cumartesi , Pazar )  %50 indirimle  yararlanabilirsiniz. Bu Beach'ten yararlanmak için The D Hotel'den geldiğinizi belirlemek için girişteki görevlilere oda kartınızı gösteriniz.  Not: İlgili Beach işletmesiyle otelimizin herhangi bir ortaklığı yoktur. Yalnızca özel anlaşmamız vardır.

Erken C/in ( giriş) Geç C/out  (çıkış) yapabilir miyim?

Otelde müsatlik olması halinde, Erken C/in  ücretlerimiz 7:00-11:00 arası  kişi başı  kahvaltı dahil 15 €,11:00-14:00 arası kişi başı 8 €

Bu istekleri , otelde müsaitlik olması halinde kabul ediyoruz. Konuyla ilgili muhakkak bizlerle iletişime geçiniz.

Para değiştirme?  : Resepyon görevlimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Eğer aracım yoksa ne yapmam lazım?  : Otelimizin önünden geçen toplu taşıma araçlarını şehir merkezi çok noktalarına gitmek için kullanbilirsiniz.