Soru & Cevap

Ekonomik oda ile deluxe oda arasındaki fark Nedir? 

a) Deluxe oda 4-5 M2 daha büyüktür.

b) Ekonomik oda daha az ışık alır ve balkonu çiçekliklerle sepere edilmiştir. 

c) Ücretsiz servislerde kısıtlama vardır. Kettle ve su ikramı...

d) Ekonomik odalar daha çok havuz katındadır. 

Oteliniz denize ne kadar mesafede?

Çok soruluyor ve çok doğal karşlıyoruz. Çünkü Çeşme demek deniz, kum, hafif rüzgar demek...

Otelimiz konum itibariyle deniz kenarında değildir. Ancak, denize de çok uzak değildir. Boyalık mevkiinde konumlanan otelimizin denize  ve plajlara uzaklığı 900 metre civarlarındadır. Yürüyerek 10 dakika mesafedeyiz.  Tanınmış Ilıca Plajına ise yürüyerek 15 dakika, Önümüzden geçen dolmuş larla 10 dakika, taksi ve özel araç  ile 5 dakika mesafededir. 

Alaçatı ne kadar uzak?

Otelimiz , Alaçtı ve Çeşme'nin orta noktasındadır. Her ikisinide  araçla, 3-4 dakika mesafededir. Her iki istikamete yürüyerek gitmek yorucu olabilir.  Tabii ki aracı olmayanlar için toplu taşıma araçları hemen önümüzden her iki istikamete sık aralıklarla gitmektedir. Dolmuş, Belediye Otobüsü ( Eshot) veya Taksi...)

Ilıca plajı ve Ilıca Merkez otelimize oldukça yakın ve yürüyerek ulaşım imkanı vardır. 

Otelinizin havuzu var mı ?

Evet :) Hem de oldukça ilgi uyandırıcı ve tesisimize en büyük değeri katan ürünümüzdür. 

Yaklaşık  6x15  M2 büyüklüğündeki havuzumuz 140cm derinliğinde ve misafirlerimiz tarafından çok beğenilmektedir. Kahvaltı servisimizde bu havuzun çevresinde sabah 08:30 - 11:00 saatleri arasında sunulmaktadır. 

Odalarda ikram olarak neler var ?

Odalarımızda ikram olarak 2 adet  su, Kettle  için çay kahve kahve ikramları. Bu ikramlarımız hoş geldiniz içerikli olup,  giriş günü için ücretsizdir. 

Plaj havlusu veriliyor mu?

Evet, bu talabinizi resepsiyona ileterek ve oda numaranızı kaydettirerek alabilirsiniz.

Ücretsiz  Beach & Plaj  hizmeti var mı, nasıl yararlanılıyor?

Evet, Var! Boyalık mevkiinde bulunan ve otelimize 900 metre mesafedeki ROOMS BEACH'e otelimizde konaklamanız süresince kapı kartınızı göstererek hafta içi ücretsiz , hafta sonları ( cumartesi , Pazar )  %50 indirimli 2023 yılı sezonunda  yararlanabilirsiniz. Bu Beach'ten yararlanmak için The D Hotel'den geldiğinizi belirlemek için girişteki görevlilere oda kartınızı gösteriniz.  Not: İlgili Beach işletmesiyle otelimizin herhangi bir ortaklığı yoktur. Yalnızca özel anlaşmamız vardır.

Erken C/in ( giriş) Geç C/out  (çıkış) yapabilir miyim?

Erken C/ in : Otelde müsatlik varsa erken  yapılabilir. Erken C/in  ücretlerimiz 7:00-11:00 arası  kişi başı  kahvaltı dahil 15 €, 11:00-14:00 arası kişi başı 8 €

Bu istekleri , otelde müsaitlik olması halinde kabul ediyoruz. Konuyla ilgili muhakkak bizlerle iletişime geçiniz.