Hakkımızda

Otelimiz 2 yıl öncesine kadar uluslararası otel zincirlerinden Best Western markasının bir üyesi ve Best Western Plus Çeşme olarak hizmet vermekteydi. Hatta, bu markanın en iyi servis ve beğeni ödülüne de layık görülmüştük. Pandemi döneminde markanın daha çok business görünümü nedeniyle ayrıldık ve otelimizin keyifli bir tatil oteli olması için yatırımlar yaptık.

Bu yatımların içinde; kapalı havuz, toplantı salonu, bungalow ve tatili hatırlatan konseptli ürünler yerleştirdik. Yani otelimiz, her ne kadar deniz kenarında olmasada, havuz ve bahçe keyfiyle 3-4 gün sıkılmadan tatil yapacağınız güzellik ve değerlere sahiptir.

Tesisimiz 39 oda ve  5 oda kategorisinde hizmet vermektedir. ( Ekonomik, Deluxe, Corner, Bungalow, Bungolow Suite ) 

The D Hotel Çeşme Spa & Resort yeni konseptiyle hem iş insanlarının, hemde Çeşme'de tatil yapmayı düşünenler için mükemmel bir tatil oteldir.

Otelimiz The D Hotel Spa & Resort; konum olarak da “ her yere çok yakınız”  sloganını kullanıyor. Otelimiz, Çeşme, Alaçatı yol güzergâhının tam ortasında, Boyalık mevkiinde yer alıyor. Çeşme ve Alaçatı’ya,3-4  km mesafede olan The D Hotel Çeşme,  Boyalık Plajlarına 900 metre, en tanınmış Ilıca Plajına ise, yalnızca  1.2 km kadar uzaklıktadır.

Her yere ulaşılabilme yönünden de avantajı olan otelimiz, Çeşme ve Alaçatı destinasyonlarının tam merkezinde yer almaktadır. İzmir istikametinden otoyolu takiben Çeşme gişelerinden çıktıktan sonra, Ilıca- Alaçatı istikametini takip ederek Çeşme Devlet Hastanesi ışıklı kavşağından 500 metre sonra sol sokakta otelimizin tabelası ile buluşacaksınız Alaçatı'dan Çeşme'ye giderken de Alaçatı- Ilıca ışıklı kavşağını takiben  Medicana, Opet, Class petrol  Petrol istasyonlarından  sonraki ışıklı kavşağını geçince 500 metre soldaki sokaktayız. Sokak başında Kelebek Mobilya ve İstikbal Mobilya mağazaları vardır. The D Hotel Çeşme , hem özel araçla,  hem de tüm toplu taşıma araçlarıyla ulaşılabilirlik açısından da merkezi bir lokasyondadır. Özellikle Adnan Menderes Havalimanından 1-2 saat aralığında geliş ve dönüş yönleri olan HAVAŞ otobüsleriyle rahatlıkla otelimize ulaşabilirsiniz. Önümüzdeki double yoldan ,Alaçatı ve Çeşme terminallerine Mavi dolmuşlarla, İzmir - Urla  İstikametinede  760 nolu ESHOT otobüsleri ve Çeşme Seyahat otobüsleri ile ulaşabilirsiniz.. Ayrıca  Plaj ve denize ulaşmak içinde oldukça avantajlı noktada yer alan, The D Hotel Çeşme, plaj giysilerinizi giyerek, yürüme mesafesindeki hafif esintili ve Çeşmen’ nin en etkileyici plajlarına hızla ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca, Çeşme’nin bir yarımada olduğunu ve rüzgar yönüne göre 100’e yakın, ücretli, ücretsiz  plajlarının olduğunu da belirtmek isteriz. 

The D Hotel Çeşme Spa & Resort’un işletmeciliği, uzun yıllardır Turizm ve Otelcilik faaliyetinin içinde yaşamını ve mesleğini sürdüren Yakup DEMİR tarafından yapılmaktadır. 

Daha çok detay için bizimle 7/24 iletişim halinde olunuz

+90 232 7160909  ,   Whatsapp : +90 5332732804

Website : www.dhotelcesme.com


Otelimizi tanıyalım.

Farklı konseptlerde tasarlanmış ; Standart, Deluxe ve Bungalov  olmak üzere 38 odamız mevcuttur.  Otelimiz; lokaysan olarak her yere çok yakındır Yani, Alaçatı ile Çeşme'nin tam merkezinde yer almaktadır. Alaçatı ve Çeşme'ye  özel aracınızla 5'er dakika uzaklıkta olup. İzmir Adnan Menderes Havalimanına 80 Km, Boyalık plajlarına ve Ilıca Plajına ise, yürüme mesafesindedir.  Otelimizin sloganı ise " her yere çok yakınız"

Araçsız konaklayan misafirlerimiz, otelimizin hemen önünde bulunan otobüs ve dolmuş duraklarından, İzmir'e, Çeşme'ye ve Alaçatı'ya hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler. En güncel bilgileri, otelimize geldiğinizde resepsiyon görevlimiz sizlerle paylaşacaktır. Tabiki, her zaman 0090 2327160909 nolu telefona ulaşarakta otelimizle ve çevre ile ilgili bilgiler alabilirsiniz